THE WORLD  11-11-11
Main | Sign Up | Login
 
Monday, 23.04.18, 20:31
Welcome Guest | RSS
ML&MD Art

 

 

 ML&MD ART

www.ml-md.com

 

 

Sıte Menu
Sıte Categorıes
USA and Canada [268]
Deutschland [218]
Europe [57]
China [23]
Russia [85]
Türkiye [453]
Caucasus [1]
Kazakhstan [98]
Turkic World [67]
Muslım World [37]
Iran [39]
Syria [14]
Israel [18]
Asia [12]
India [12]
Military [4]
Africa [7]
Latin America [10]
History of the World [16]
Editorial [23]
Books [4]
Blog
USA [10]
Alex Jones [3]
Jim Rogers [10]
WikiLeaks [11]
Two Sandy's [2]
Ankara - There is no city in Europe to compare !!! [7]
A piece of Paradise [7]
A view from Bakırköy , İstanbul [9]
Avrupa birliği mi,Türk birliği mi ?! [1]
Berlin [5]
Bulgaria [50]
България [40]
Celebrities [15]
Chechniya [2]
Crimes [3]
Danmark - ikke kun viden og teknologi men også production !!! [1]
Economy [9]
Exploration [22]
Footballers [32]
Germany [21]
GOLD & SILVER [10]
Has Jesse Ventura a point ? [16]
Kazakhstan [5]
Kitap satan Kemalistler [1]
Manchester United [4]
Nature [20]
Our Future [25]
Politics [3]
Politics in Spanish [7]
Portugal [11]
Russia [3]
Skal vi støtter Özlem ??!! [2]
Top 5 [7]
Top 10 & More [30]
Top Cars [30]
Türkiye [7]
Turkic World [8]
The beauty of the Aegean [9]
The most valuable propertyes in the World [6]
The Luckiest People [5]
The Turkic World: Our Nature [12]
Tsunami 2004 - Caught On Camera [9]
US Elections - Choosing Between Plague and Cholera [4]
Windows [10]
Windows 8 in Spanish [11]
Казахстан - член Евразийского союза или лидер Тюркского мира ?! [1]
США Завоевание и подчинение востока [6]
Istanbul - The City Where The Misery of Europe Ends . [21]
Hvor tæt er Lars Løkke på Nationalsocialisme ?! [1]
Vågn op Danmark !!!....... Ellers bliver det for sent !!! [1]
Spiegel - Business
Hürriyet EKONOMİ
Main » 2012 » March » 22 » CIA’nın Çetecileri!.. (2)
20:02
CIA’nın Çetecileri!.. (2)

haarp_yikim_silahi225


CIA’nın Çetecileri!.. (2)

MİLLENİUM CHALLENGE - 2002
 
Bin Yılın Meydan Okuması!.

ABD, 24 Temmuz 2002 tarihinde Nevada Çölü’nde 15 Ağustos’a kadar süren ve 250 milyon dolara mal olan bir askeri tatbikat düzenlemiştir. Tatbikatın yapılmasından sonra Amerika’nın yarı resmi haber ajansı ASSOCIATED PRES, tatbikatın "Türkiye’nin İşgal Planı Olduğunu” açıklamıştır.

Tatbikat için yazılan senaryo son derece ilginçtir. 2020 yılında Türkiye’de bir deprem olacak ve emperyalizmin çalı süpürgesi olan işbirlikçi iktidar duruma hükmedemeyecektir. Çıkan kaos ve depremin yarattığı korkudan faydalanan TSK yönetime el koyacaktır.

Bu durumda sırtını "İkiz Yasalara” dayayan bir işbirlikçi, mensup olduğu etnik kökenin "can güvenliği” kalmadığını ileri sürerek Türkiye’yi BM ve ABD’ye şikayet edecektir. Bu şikayet ve İkiz Yasalar’ın müdahale hakkını saklı tutan ilgili maddesi gereğince ABD duruma el koyacaktır.

2020 yılında olası bir deprem…Bu senaryo ne kadar gerçektir? Birileri zamanımızdan sekiz, tatbikatın yapıldığı tarihten tam on sekiz sene sonra olacağı öngörülen bir deprem üzerine bu senaryoyu neden kurgulamıştır? Deprem olasılığı hesaplanmış ve/veya ellerinin altında hazır mıdır?

tempetes_de_decembre1999_paris225

H.A.A.R.P Projesi ?.. ( High Frequency Active Auroral Research Program )

H.A.A.R.P, merkezi Alaska-Gakona’da olan bir askeri üste konuşlanmış son derece tehlikeli ve insanların, dünyanın geleceğiyle oynayabilecek projedir. İyonosferin özelliklerini inceleyen ve bu özellikleri istediği gibi değiştirme gücünü elinde tutan bu proje ABD-İsrail destekli Pentagon’un denetiminde yürütülmektedir.

Bu projenin ağa babası, Sırp kökenli Nicola Tesla adlı bir Amerikalıdır. İyonosfer, mor ötesi (ultraviyole) ışınlarının molekülleri parçalayarak elektrik yüklü iyonlar haline getirdiği atmosfer katmanıdır. İyonların parçalanması ile müthiş bir elektrik enerjisi oluşmakta ve büyük felaketler oluşturabilecek güce sahip bu enerji, ultraviyole dalgalarla dünyanın istenilen yerine gönderilebilmektedir.

48 dev antenin görev yaptığı bu felaket merkezi ile iklimi değiştirebilir, okyanuslarda dev dalgalar oluşturabilir ve kaç kişinin öleceği hiç hesaplanmaksızın büyük depremler oluşturabilirsiniz.

Küresel çetelerin gayrı meşru çocuğu Amerika, efendilerine hizmette sınır tanımamaktadır. Hattâ bu antenler sayesinde oluşturulan radyo dalgaları ile de insanların beynine hükmedildiği de var sayılmaktadır.

Bu varsayım doğru ise AKP’ye oy veren % 50′nin, Kılıçdaroğlu’na kayıtsız biat eden CHP’lilerin, her şeye rağmen Bahçeli’nin karşısında "Hazır Ol”da duran MHP’lilerin şifresi belli olmuştur. Şifre H.A.A.R.P‘dir. Şifrenin kırılması ise milli bilincin oluşması ile mümkündür.

Senaryoya göre, 2020 yılında Türkiye’de bir deprem olmuş ve ABD Silahlı Kuvvetleri Kıbrıs’ı kuşatmış ve Türkiye’yi 96 saat içinde işgal etmiştir. Neden 96 saat? Bu 96 saat Türk ordusunun böyle bir saldırıya hazırlanması ve karşı çıkması için gerekli olan zaman dilimidir ve "KOZMİK” bir sırdır.

Bu kozmik sır(!) da ele geçirilmiştir. Gene bu senaryoya göre H.A.A.R.P, 2020 yılında Türkiye’de büyük bir deprem hazırlığı içindedir.

Oldukça dikkat çekici bir nokta da bu tatbikatı takiben Gül-Powel gizli görüşmesinin yapılması ve bir mutabakat (teslimiyet) metninin, zamanın Dışişleri Bakanına imzalatılmasıdır.

Bu metnin 1. Maddesi’ne göre, Türk askeri 4 ay içinde Irak’tan çekilecektir.

Türk askeri Irak’tan çekilmiştir.

*** *** *** *** *** ****
Yazı canlıdır, adeta nefes alır. Yüzlerini görmediğiniz gönül dostlarınızın yüreklerinden gelen iletiler, sizin beyninize ulaşır ve sizi yönlendirir. Bazen gördüğünüz bir fotoğraf karesindeki kırmızı kazaklı küçük bir kızın yüreğindeki isyan, sizin kaleminizin efendisi olur ve yazarsınız.

O kırmızı kazaklı kızın Türk bayrakları ile örtülü Amerikan malı tabutun içinde Hakk’a yürüyen "BABA”sına doğru koşması ve sarılması beyninize çakılı kalacaktır. "Baba gitme” diye isyan eden bir çocuk sesi ise kulaklarınızda çınlayacaktır.

Tarih 2 Ekim 1992...Ege’de NATO çerçevesinde "Kararlılık Tatbikatı” ( Display Determination) yapılmış ve tatbikat sona ermiştir. Bu tatbikatta "FİİLİ ATIŞ BÖLÜMÜ” olmamıştır.

Birden bire Amerikan gemisi SAROTOGA’da bir hareketlilik gözlenmiş ve kendi deyimleriyle Yeşil Grup’a en üst düzey alarma geçilmiştir. Ve birbiri ardına iki adet Sea Sparrow SAM (Hava Savunma Füzesi), Türk muhribi MUAVENET’i vurmuştur.

Başta gemi komutanı olmak üzere beş askerimiz ABD tarafından şehit edilmiştir.

ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Lawrence Eagleburger, Washington Büyükelçisi Nüzhet Kandemir’e sadece ve sadece "Geminizi batırdık, özür dileriz” demiştir.

Zamanın iktidarı DYP-SHP Koalisyonu ise durumu "Muavenet’in bilinmeyen bir hedef” olarak saptandığını söylemiştir.

Bilinmeyen bir hedef?…

Sea Sparow SAM füzeleri son derece geliştirilmiş bir sistemdir. Tek bir kişi tarafından emir ve kumanda edilemez. Birden fazla personel ayrı odalarda bu sistemin ateşlenmesi için çalışmak zorundadır. Saptanan hedef için koordinatlar tespit edilmeli, füze kilidi açılmalı ve füzeler hedefe yollanmalıdır. Öyle yapılmış ve iki füze hedefe yani Muavenet’e yollanmış, muhrip batırılmıştır.

Milyonda bir dahi kaza ihtimali yoktur. Bilerek ve isteyerek Türk muhribi hedef seçilmiş ve beş askerimiz şehit edilmiştir. Cenazeleri gene Made-in-USA yapımı al bayrağa sarılı tabutlarla Türkiye’ye teslim edilmiştir.

Tabutlarda katilin parmak izi saptanmıştır. Katil Amerika’dır.

1991 yılında "Operasyonlardaki başarılarından ötürü” ödüllendirilen ve mürettebatı ABD’nin en iyi yedi savaş gemisi arasında yer alan Sarotaga’nın Komutanı James M. Drager ve diğer yedi personeline "disiplin cezası” verilerek olayın üstü örtülmüştür.

Türkiye’ye "SUS PAYI” olarak üç fırkateyn hibe edildiği söylenmişse de, bu gemilerin "KİRALIK” olduğu kısa zamanda ortaya çıkmıştır.

Afganistan...Orada görev yapan bütün uçak ve helikopterlerimizin göğsüne, gözden kaçmayacak büyüklükte Türk bayrağı resmedilmiştir. Afganlı vurmaz Türk bayrağını..

Taliban mı vurdu? Sanmıyorum…Geriye tek bir şüpheli kalıyor…Türk Silahlı Kuvvetleri’ne düşmanlığını Muavenet’ten sonra askerinin başına çuval geçirerek ilan etmiş Amerika..

Sn. Başbakan buyurmuşlar…"Türkiye butik devlet değildir.” diye. Doğrudur, saye-i alinizde Türkiye CIA’nın ve onun çetecilerinin ablukasında yörünge bir devlet olmuştur.

Şehit Teğmen’in eşinin feryadı kulaklarda çınlamaktadır. "Benim kocamın Afganistan’da işi ne?”

"Türkiye’nin en iyi ihraç malı askeridir.” G. Soros’un bu söylemi Türk askerinin başka ülkelerde ne amaçla kullanıldığının açık göstergesidir.

Türkiye, 1950 yıl itibariyle Kore’ye yaklaşık 4500 asker göndermiştir. Yabancı topraklarda Amerika’nın çıkarları için hayatlarını kaybeden askerlerimiz ve gazilerimiz, NATO’ya giriş biletidir.

Zamanın ABD Dışişleri Bakanı Dulles "Bir Türk askeri bize 23 sente mal oluyor.” diyerek Türk askerinin "en iyi ihraç malı” olmakla birlikte, kendilerine maliyet fiatının da son derece ucuz olduğunu ifade etmiştir.

Çöken Büyük Orta Doğu Projesi’nin yerine işleve geçirilen Genişletilmiş Büyük Orta Doğu Projesi’nin eşbaşkanlığını yürütmekle görevlendirilenler, Türk askerinin kanı üzerinden siyaset yaparak, efendilerine yaranmak için, küresel çetelerin çıkarlarına Türk’ün evladını kurban vermektedirler.

Kurban!.. Bugün Cizre’de yapılan operasyonda dört özel kuvvetler polisimiz şehit olmuştur. "Kürt Açılımı”nın yarattığı ortamın yeni kurbanları…Terörist başı ile masaya oturan devletin -Bugünkü iktidar, devletin başı olduğunu söylemektedir.- aczi daha ne kadar cana mal olacak, daha kaç çocuk al bayraklı tabutların ardından "Baba gitme” diye bağıracak?

David Howel Petraeus, eşbaşkanın sırtını sıvazlayarak emperyalizme karşı savaş veren Suriye halkının karşısına Türk askerini çıkarmanın hesapları içindedir. Tüm dünyada milyonlarca Müslüman’ın ABD tarafından katledilmesine ses çıkarmayanlar dinden, ahlaktan ve insani değerlerden oluşan bir maskenin altında, Ortadoğu’nun cellatlığına soyunan ABD’nin yamaklığına soyunmak istemektedirler.

Türk askeri yerine, onların "ihraç” edilme zamanıdır. Türkye’nin bütünlüğü CIA’nın çetecileri tarafından pazarlık konusu edilmiştir.

Çeteci başı Amerika ve CIA, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk ordusunun onursal Baş Komutanı Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’ün düşmanıdır.

Türk milletinin birleşerek göstereceği azim ve karar, düşmanı ve işbirlikçileri yenecek güçtedir.

Devam edeceğiz…

Figen ÖZEN - 21 Mart 2012 - İlk Kurşun

http://www.dunya48.com


Category: Türkiye | Views: 1138 | Added by: Emo | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
USED ART

 

USED ART 

www.mlsecondhand.com

 


Calendar
Logın
Login:
Password:
Search
Newly added
[27.02.18][Africa]
Transaqua: The Project that Can Transform Africa (0)
[27.02.18][Africa]
Africa's Mega-City: Future MEGAPROJECTS (0)
[27.02.18][Africa]
Why is Africa building a Great Green Wall ? BBC News (0)
[19.01.17][Africa]
The Big Lie of Small Business (1)
[19.01.17][Africa]
Is Africa really "rising" ?! (0)
[20.12.15][Türkiye]
BU RESİM TÜRKİYEDE VATAN PARTİSİNİ BİTİRİR ! (0)
[17.10.15][Türkiye]
Sinan Oğan - Küresel Güçler ve Bölünecek Ülkeler (2)
[13.09.14][Deutschland]
Freie Energietechnologien - Robert Stein auf dem Kongress für Grenzwissen 2012 (0)
[13.09.14][Deutschland]
Experiment Energiewende,- Deutschlands einsame Revolution (0)
[09.09.14][Türkiye]
VEFATINDAN 20 SAAT ÖNCE BARIŞ MANÇO BİZE NE SÖYLEMEK İSTEDİ ?! (0)
[09.09.14][Türkiye]
DÜNYANIN KADERİ ELİMİZDE (0)
[09.09.14][Türkiye]
"TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET OLMAKTAN UZAKLAŞIYOR" (0)
[08.07.14][Türkiye]
''KÜRDİSTAN BİZİM, TÜRKİYE HEPİMİZİN'' (0)
[15.06.14][Türkiye]
TÜRKİYEDE HERKEZ TÜRKLÜĞE İHANETLE MEŞGUL !!! (0)
[14.06.14][Türkiye]
TAYYİP TÜRKMENLERİ BARZANİ'YE SATIYOR !!! (0)
[09.06.14][Türkiye]
EY TÜRK MİLLETİ , SEN GERÇEKTEN SAHİPSİZMİŞSİN BAŞININ ÇAĞRESİNE BAK !!!... (1)
[18.05.14][Türkiye]
YILMAZ ÖZDİL’İN YANLIŞI... (0)
[18.05.14][Türkiye]
"TÜRK MİLLETİNİ BRE RECEP, KOYUN MU SANDIN ?..." (0)
[14.05.14][Türkiye]
Vladimir Putin Belgeseli (1)
[14.05.14][Türkiye]
ROCKEFELLER AİLESİ (0)
[21.04.14][Türkiye]
KORKMAYIN, YAZIN,KONUŞUN ! (1)
[21.03.14][Türkiye]
TAYYÍP FACEBOOK'U DA KAPATIRSA... (0)
[21.03.14][Türkiye]
ERDOĞAN'A ULUSLARARASI SORUŞTURMA EŞİKTE ! (0)
[18.03.14][Russia]
США В ПАНИКЕ ! ПУТИН ВОССТАНАВЛИВАЕТ ОБОРОНКУ ! (0)
[14.03.14][Türkiye]
ULUSAL KANAL VE İŞÇİ PARTİSİ'NİN ÇİN İLE İLİŞKİSİ NEDİR ?!? (0)
[12.03.14][Türkiye]
İÇ SAVAŞ HAZIRLIĞINDALAR... DİKKAT, GAZA GELMEYELİM… (1)
[12.03.14][Türkiye]
HAKAN FİDAN'IN GÖRÜŞMESİ PENSİLVANYA'DA GERÇEKLEŞTİ (2)
[12.03.14][Türkiye]
KILIÇDAROGLU: "GÜLEN TARÍKATI MÍLÍTAN YETÍSTÍREREK DERVLETTE KADROLASMAYI AMAÇLIYOR. CIA KORUMASI ALTINDA" (1)
[02.03.14][Türkiye]
TÜRK MİLLETİ 30 MART SEÇİMLERİNİ BOYKOT EDERSE ... (0)
[26.02.14][Russia]
Андрей Фурсов - Латинская Америка (0)
[26.02.14][Latin America]
Андрей Фурсов - Латинская Америка (0)
[23.02.14][Russia]
Что творится на Украине на самом деле. Тайна которую скрывают СМИ. Майдан 2014 (0)
[22.02.14][Türkiye]
DOĞU PERİNÇEK,ÇIKAR AĞZINDAN BAKLAYI - SEN DE TÜRK YOK DEMEYE ÇALIŞIYORSUN !!! (0)
[22.02.14][Türkiye]
ÇIKAR YOL HANGİSİ ? (1)
[16.02.14][Türkiye]
CHP Belediye Meclis Üyelerini Bile Barzani Belirliyor !!! (0)
[16.02.14][Türkiye]
OYLAR BÖLÜNMESİN MASALI (5)
   Entries archive
SPIEGEL ONLINE
Zeitgeist
Tag Board
Our Polls
Rate the site
Total of answers: 69
Ststistics

Total online: 2
Guests: 1
Users: 1
Celiadexemo
Copyright theworld-11-11-11.com 2018© All rights reservedFree web hostinguCoz